KAYIT    İLETİŞİM
  • 2022 YILBAŞI BANSKO KAYAK TURU: Avrupa'nın en gelişmiş kayak merkezlerinden biri olan Bansko'da kayak yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.
  • 2022 YILBAŞI BANSKO KAYAK TURU: Avrupa'nın en gelişmiş kayak merkezlerinden biri olan Bansko'da kayak yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.
  • Bansko
  • Snowboard
  • Kayak
  • Bulgar Yemekleri
  • Sofya
  • Bulgaristan
Avrupa'nın en gelişmiş kayak merkezlerinden biri olan Bansko'da kayak yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Bansko'daki 75 km uzunluğundaki toplam kayak parkuru ile 1. sınıf kalitede sürüş keyfini misafirlerine yaşatmak için kusursuz bir şekilde planlanmıştır. 6 mavi, 5 kırmızı ve 1 siyah olmak üzere, toplam 13 farklı zorluk derecesine sahip pistler, her seviye ve yaştan kayakçının kullanabileceği şekilde düzenlenmiştir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul – Bansko

22:00 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı,

22:30 Mecidiyeköy Polat Holding Önü

23:00 İncirli Ömür Plaza Önü

23:40 Selimpaşa Metro Tesisleri

00:20 Çorlu Metro Tesisleri

02:00 Edirne Aslanlı Tesisleri

Misafirlerimiz ile tur programında belirtilen hareket noktalarında buluştuktan sonra, gerekli molaları vererek İstanbul – Edirne otobanını takip ederek, Edirne - Kapıkule Kara Hudut Sınır Kapısı’na ulaşıyoruz. Burada gerçekleştireceğimiz pasaport ve çıkış işlemlerimizin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Haskova ve Plovdiv yolu üzerinden sabah saatlerinde Bansko’ya ulaşıyoruz.2.

Gün
Bansko 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saatlerinde Avrupa'nın en gelişmiş kayak merkezlerinden biri olan Bansko'ya ulaşıyoruz. Bansko’ya ulaşmamızın ardından, misafirlerimizin, kayak takımlarını temin edebilmeleri adına, bölgede bulunan ekipman kiralama dükkanlarının bulunduğu bölgede yaklaşık 1 saat serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası misafirlerimizin konaklama yapacakları otele doğru hareket ediyoruz. Pirin Dağları’nın tam kalbinde bulunan, görkemli yamaçlar ile çevrili, son derece modern bir tatil merkezi olan Bansko kayak merkezi, 75 km uzunluğundaki toplam kayak parkuru ile 1. sınıf kalitede sürüş keyfini misafirlerine yaşatmak için kusursuz bir şekilde planlanmıştır. 6 mavi, 5 kırmızı ve 1 siyah olmak üzere, toplam 13 farklı zorluk derecesine sahip pistler, her seviye ve yaştan kayakçının kullanabileceği şekilde düzenlenmiştir. Misafirlerin kayak ve kar keyfini doyasıya yaşayabilmeleri adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam Bansko restoranlarında yöresel yemeklerin tadına bakabilirler. Geceleme otelimizde.


3.

Gün
Bansko 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 75 km uzunluğa sahip, 2015 Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı 2600 metredeki Tomba Pisti de dahil olmak üzere tüm pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan, açık havada kar yağarken termal su ile dolu olan havuzun keyfini çıkarabilmek için Termal Kaplıca turuna (25 €) katılabilirler. (Ulaşım, Hamam Giriş ücreti, Sauna, Buhar Odası, Açık Havuz) ekstra tur ücretine dahildir. Akşam Yılbaşı Gala Yemeği. Leziz yemekler, müzik eşliğinde sınırsız eğlence. Geceleme otelimizde.

4.

Gün
Bansko 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından bütün gün pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşamanız adına serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan günübirlik Sofya turuna (25 €) katılabilirler. (Tur min. 15 kişi ve üzeri katılım ile gerçekleştirilecektir.). Panoramik Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında; Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali, Milli Kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski Kraliyet Sarayı, Neoklasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji Müzesi, Eski Sofya - Serdika Şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası. Şehrin simgesi olan Banyabaşı Camii’ni ziyaret edip serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Bansko’ya dönüş. Geceleme otelimizde.

5.

Gün
Bansko - İstanbul 5. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştirerek İstanbul’a dönüş için otelimizden ayrılıyoruz. Yol güzergahımızın üzerinde bulunan tesislerde, misafirlerimizin öğle yemeği ihtiyacını karşılayabilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği için verilen serbest zamanın ardından Haskova - Harmanli yolunu takiben Kapitan Andreevo (Bulgaristan) Kara Hudut Sınır Kapısı’na ulaşıyoruz. Buradaki gümrük işlemlerimizi tamamlayıp Kapıkule (Türkiye) Kara Hudut Sınır Kapısı’nda pasaport ve gümrük işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra, Edirne – Çorlu karayolunu takiben İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Yol güzergahında gerekli molaları vererek İstanbul’a ulaşıyoruz. Misafirlerimizi tur programında yer alan noktalara (dönüş güzergahında) bırakıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Bir sonraki organizasyonlarımızda buluşmak dileği ile…

DAHİL OLANLAR:
• Lüx otobüsler ile gidiş dönüş ulaşım
• Seçilen otelde 3 gece konaklama
• Türkçe asistanlık hizmeti
• Tüm otoban, otopark, gümrük ücretleri


HARİÇ OLANLAR:
• Yurt dışı çıkış harcı (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
• Vize ücreti ve hizmet bedeli (Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır)
• Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Ve Ekstrem Sporlar Seyahat Sağlık Sigortası
• Ski Pass ücretleri, ekipman kiralama ücretleri, kayak dersleri ücretleri
• Yarım pansiyon konaklama yapılan otellerde yemeklerde alınacak içecekler
• Kişisel harcamalar
• Yılbaşı Gala Yemeği

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
Bansko'daki tüm otellerde yılbaşı gecesi gala yemeği bulunmaktadır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#50
LOKASYON:
Bansko (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:00 Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı, 22:30 Mecidiyeköy Polat Holding Önü 23:00 İncirli Ömür Plaza Önü 23:40 Selimpaşa Metro Tesisleri 00:20 Çorlu Metro Tesisleri 02:00 Edirne Aslanlı Tesisleri
BİTİŞ:
Tur dönüşü aynı noktalara (dönüş güzergahına) bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
25 EUR
Termal Kaplıca Turu
25 EUR
Sofya Turu

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

205

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

2022 YILBAŞI BANSKO KAYAK TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

BAĞLANTILAR

İLETİŞİM

tur@mayaktour.com
+908508851973
Merkez Ofis - Giyim Sanatkarları Sit.
    3A Bl. No:303 Başakşehir
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.