KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺
İYİ SEÇİM!
  • İTALYA İNCİLERİ TURU: BARİ – NAPOLİ – SORRENTO - AMALFİ – POSİTANO – POMPEİ - ROMA
  • İTALYA İNCİLERİ TURU: BARİ – NAPOLİ – SORRENTO - AMALFİ – POSİTANO – POMPEİ - ROMA
  • İTALYA İNCİLERİ TURU: BARİ – NAPOLİ – SORRENTO - AMALFİ – POSİTANO – POMPEİ - ROMA
  • İTALYA İNCİLERİ TURU: BARİ – NAPOLİ – SORRENTO - AMALFİ – POSİTANO – POMPEİ - ROMA
  • Amalfi Kıyıları
  • Puglia
  • Roma
  • Napoli
  • Bari
  • Pompei
BARİ – NAPOLİ – SORRENTO - AMALFİ – POSİTANO – POMPEİ - ROMA

Bu turumuzda İtalya'nın en güzel noktalarından Amalfi Kıyıları, Puglia bölgesi, İtalya'nın en güzel kasabalarını ve başkent Roma'yı görebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – İPSALA 1. gün programını görmek için tıklayınız

Buluşma Noktaları:

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı

22:30 Mecidiyeköy Polat Holding Önü

23:00 İncirli Ömür Plaza Önü

00:30 Tekirdağ Namık Kemal Dinlenme Tesisleri

Misafirlerimiz ile tur programında belirtilen hareket noktalarında buluşmamızın ardından, Tekirdağ – Malkara – Keşan – İpsala yol güzergahında gerekli molaları vererek İpsala Kara Hudut Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Burada gerçekleştireceğimiz çıkış işlemlerimizin ardından Meriç Nehri’nin üzerinden geçerek Yunanistan Kipi Kara Hudut Sınır kapısına varıyoruz. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından Yunanistan’a giriş.


2.

Gün
İPSALA – SELANİK - IGOUMENITSA 2. gün programını görmek için tıklayınız

Yunanistan’a girişimizin ardından yol üzerinde kahvaltı molası veriyoruz. Molanın ardından Yunanistan’ın başkenti Atina’dan sonra en büyük kenti olan Selanik’e doğru yola çıkıyoruz. Selanik‘e varışımızın ardından Selanik’in en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi ve Atatürk evini ziyaret ediyoruz. Ardından panaromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Büyük İskender heykeli, Yedi Kule, Roma döneminden kalan Galeriyos'un Zafer Tak'ını (Kamara),Rotonda (Eski Metropol Camii),Bey Hamamı, Hamza Bey Camii’ni panoramik olarak görüyoruz. Verilecek serbest zaman sonrası Igoumenitsa Limanına hareket ediyoruz. Yapılacak gümrük işlemlerini takiben Grubumuz için ayırtılmış yerlere geçiş ve saat 23:30’da hareket. Gecemiz feribot yolculuğu ile geçecektir.

3.

Gün
BARİ - NAPOLİ 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saatlerinde feribottan indikten sonra Napoli’ye doğru hareket ediyoruz. Varışı takiben panoramik Napoli şehir turu. Turumuzda,16. Yüzyıl'da yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, kafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Roma’daki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San Francesco Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı, Castel Nuovo, Angev’in Kalesi, Napoli Limanı ve Castel dell’Ovo görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pompei Turu’na (55 €) katılabilirler. Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei, M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağ’ının eteklerine uzanır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmış. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, Fauna Evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer alıyor. Ardından Napoli’ye geri dönüyoruz. Geceleme Napoli’de otelimizde.

4.

Gün
NAPOLİ – ROMA – NAPOLİ 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma Turu’na (50 €) katılabilirler. Başkent Roma'ya varışımızın ardından panoramik Roma şehir turumuzu yapıyoruz. Colesseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuela Anıtı, Roma Forumu, Via Del Corso, Circus Maximus ve Vatikan görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında Napoli’ye geri dönüyoruz. Konaklama Napoli’de otelimizde.

5.

Gün
NAPOLİ – SORRENTO - POSITANO – AMALFI - NAPOLİ 5. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Sorrento ve Amalfi Kıyıları Turu’na (95 €) katılabilirler. Sorrento’ya doğru hareket ediyoruz. Sorrento’ya varışımızın ardından kısa bir şehir turu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda sahil şeridi, alışveriş caddesi olan Corso d’İtalia ve vadi içerisinde terkedilmiş Antik Roma kalıntılarını görme fırsatımız olacaktır. Ardından İtalya’nın en romantik şehirlerinden biri olan Positano’ya hareket ediyoruz. Bütün evler üst üste konulmuş gibi görünen bu şehrin her yerini limon bahçeleri kaplıyor. Alışveriş ve öğle yemeği için verilecek serbest zaman sonrasında gezimizde yüksek sarp kayalıklarından nefes kesen manzarası ve denize hâkim renkli, sevimli köyleri, kıvrımlı dik yolları, süslü bahçeleri ve turkuaz suları ile İtalya’nın en güzel kıyı şeridi olan Amalfi Sahillerine doğru yola çıkıyoruz. Amalfi Katedrali’ni gördükten sonra Amalfi’nin güzel sokaklarında serbest zaman veriyoruz. Tur sonrası otele dönüş. Konaklama Napoli’de otelimizde


6.

Gün
NAPOLİ – MATERA - BARİ 6. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Bari’ye hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Matera Turu’na (30 €) katılabilirler. Matera’ya doğru hareket ediyoruz. 2019 Avrupa Kültür Başkenti olan, UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Matera’ya varıyoruz. Tarih öncesi dönemde, kanyondaki vadinin iki yamacında mağara ve tüf kayalıkları oyularak yapılmış bu şehir “Sassi di Matera”, yani Matera’nın taşları olarak anılmaktadır. Hollywood filmlerine de ev sahipliği yapmıştır. Matera turu sonrasında Bari’ye hareket ediyoruz. Turumuzda San Nikolas Katedrali ve Aziz Nicolas Bazilikası, Margarita Tiyatrosu, Petruzzelli Tiyatrosu, Bari’nin küçük bir liman bölgesi olan Trani, Unesco dünya miras listesinde olan Norman kalesi ve Eski şehir görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize geçiyoruz. Konaklama Puglia bölgesinde bulunan otelimizde.

7.

Gün
ALBEROBELLO – LOCOROTONDO – MARTİNA FRANCA 7. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Puglia Köyler Turu’na (50 €) katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Alberobello’yu ziyaret ediyoruz. Burada UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Trulli evlerini görüyoruz. Truilli evleri harçsız olarak taşların üst üste dizilmesi ile yapılmış, beyaz boyalı ve koni şeklindeki kahverengi çatıları ile ünlüdür. Kralın zamanında ev vergisini çok fazla arttırması sonucu halk bu yöntem ile evlerini yapmış ve kraliyet görevlileri kontrole geldikleri zaman evin içinde bulunan ipi çekerek koni şeklinde çatıyı yıkıyorlardı. Tur sonrası Locorotondo şehrine uğruyoruz. Bölgenin en ünlü köylerinden biri olan Locorotondo’da Bazilika, antik şehir merkezi, San Nicola ve San Giorgio kiliseleri görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında Martina Franca’ya hareket ediyoruz. Palazzo Ducale, San Martino Kilisesi ve St. Anthony Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Konaklama Puglia bölgesinde bulunan otelimizde.

8.

Gün
LECCE - POLİGNANO A MARE 8. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Puglia İncileri Turu’na (50 €) katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Lecce’ye hareket ediyoruz. Lecce şehir turumuzda Santa Croce Bazilikası, antik şehir merkezi, Duomo Meydanı, Sant’Oronzo meydanı ve Napoli Kapısı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından sahil kasabası Polignano a Mare’ye doğru yola çıkıyoruz. Kayalıklar, beyaz evler ve mavi bir koya sahip olan kasabada molanın ardından Bari’ye limana gidip feribota biniyoruz. Gecemiz feribot yolculuğu ile geçecektir.


9.

Gün
IGOUMENITSA – KAVALA - İSTANBUL 9. gün programını görmek için tıklayınız

Igoumenitsa limanına indikten sonra Kavala’ya hareket ediyoruz. Kavala’ya varışımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Eski şehre doğru giderken ilk göreceğimiz yer Aziz Nikola Kilisesi’dir. 1530 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından İbrahim Paşa adına yaptırılan camii, 1926 yılında minaresi kısaltılarak çan kulesine dönüştürülüyor ve kiliseye çevriliyor ve önüne Hristiyan mozaikleri ekleniyor. Turumuzda göreceğimiz diğer tarihi yerler: Kavala Kalesi, Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın evi, günümüzde otel olarak kullanılan imaret, su kemeri ve kale içindeki eski şehir. Panoramik Kavala şehir turumuzun sonrasında, öğle yemeği için serbest zaman. Ardından Yunanistan Kipi Kara Hudut Sınır Kapısı’na doğru hareket ediyoruz. Sınıra ulaşmamızın ardından pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayıp free shop alışveriş imkanı ve İpsala Kara Hudut Sınır Kapısına hareket. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan – Tekirdağ – Silivri karayolunu takip ederek İstanbul’a hareket. Sabah saatlerinde İstanbul’a varışımızın ardından misafirlerimizi tur programında yer alan noktalara (dönüş güzergahında) bırakıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Bir sonraki organizasyonlarımızda buluşmak dileği ile…


DAHİL OLANLAR:
* Napoli’de 3 veya 4* Hotel 3 gece oda kahvaltı konaklama
* Puglia’da 3 veya 4* Hotel 2 gece oda kahvaltı konaklama
* Otobüslerle ulaşım
* Igoumenitsa – Bari Gidiş dönüş ATS koltuk feribot bileti
* Programda belirtilen transfer ve şehir turları
* Gümrük, checkpoint, otoyol ve otopark giderleri
* Türkçe rehberlik hizmeti


HARİÇ OLANLAR:
* Yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
* Vize ücreti ve hizmet bedeli (Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır)
* Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
* Öğle yemekleri ve akşam yemekleri
* Otelde alınan ekstralar
* Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri (İsteğe Bağlı)
* Şehir konaklama vergileri (Konaklanan yere göre 5-10 € arasında değişmektedir. Girişte resepsiyona ödenir)
* Tüm kişisel harcamalar
* Müze ören yeri giriş ücretleri (İsteğe Bağlı)
* Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe Bağlı)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR

1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

2- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Mayak Tour gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Mayak Tour’dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Mayak Tour’dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Mayak Tour tarafından iptal edilmesi durumunda Mayak Tour’dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Mayak Tour sorumlu tutulamaz.

3- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Mayak Tour iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik

4- Turlarımızda, ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu uçuş bilet bedelleri, cezai tutar olarak yansıtılacaktır.

5- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Mayak Tour’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile Mayak Tour tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Mayak Tour ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

Rehberlik Hizmetleri ve Ekstra Turlar

6- Programda belirtilen turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Turlar sırasında misafirlerimize farklı rehberler eşlik edebilir.

7- Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Mayak Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

8- Rehberimiz, turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ilave turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.

9- Fiyatlara dahil olan hizmetler alanında belirtilen tur yada yemek hizmetlerine katılım sağlanmaması halinde iadesi yoktur.

Uçuşlar Hakkında

10- Mayak Tour hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.

11- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Mayak Tour, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

12- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.

13- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.

14- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

15- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

16- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Mayak Tour sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

17- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Mayak Tour’un sorumluluğunda değildir.

18- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.

19- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar

20- Mayak Tour misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu durumda Mayak Tour iptal koşulları geçerli olacaktır.

21- Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire Mayak Tour tarafından bildirilecektir.

22- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Mayak Tour tarafından bilgi verilecektir.

23- Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

24- Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.

25- Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.

26- Mayak Tour tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve Mayak Tour tarafından garanti edilemez.

27- Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

28- Bazı durumlarda çift yataklı oda yerine çift kişilik yatak olabilmektedir. Çoğu Avrupa oteli, gerektiğinde birleştirilebilen 2 yataklı odalar sunmaktadır.

29- Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.

30- Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tarafından onaylanması gerekir.

31- Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).

32- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

33- Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.

34- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

35- Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasında ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.

36- Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

37- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalışmaları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

38- Mayak Tour zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

39- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Mayak Tour sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

40- Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Mayak Tour’in herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#98
LOKASYON:
İtalya (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
5 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Buluşma Noktaları:
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
22:30 Mecidiyeköy Polat Holding Önü
23:00 İncirli Ömür Plaza Önü
00:30 Tekirdağ Namık Kemal Dinlenme Tesisleri
BİTİŞ:
Tur dönüşü aynı noktalara (dönüş güzergahına) bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Turlarımızda, ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu uçuş bilet bedelleri, cezai tutar olarak yansıtılacaktır.
Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Mayak Tour’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile Mayak Tour tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Mayak Tour ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.
EKSTRALAR
55 EUR
Pompei Turu
50 EUR
Roma
95 EUR
Sorrento ve Amalfi Kıyıları
30 EUR
Matera
50 EUR
Puglia Köyler Turu
50 EUR
Puglia İncileri

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

599

9 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İTALYA İNCİLERİ TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
+908508851973
Merkez Ofis - Giyim Sanatkarları Sit.
    3A Bl. No:303 Başakşehir
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.