KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺
EKSTRALAR DAHİL
  • KORFU BAYRAM TURU: Yunanistan’ın kuzeybatı kısmında, İyon Denizi’ndeki en büyük adalardan biridir. Arnavutluk'un yakınında, İtalya'nın karşı kıyısındadır. Şehir merkezindeki yapılarında İtalyan etkileri görülmektedir.
  • KORFU BAYRAM TURU: Yunanistan’ın kuzeybatı kısmında, İyon Denizi’ndeki en büyük adalardan biridir. Arnavutluk'un yakınında, İtalya'nın karşı kıyısındadır. Şehir merkezindeki yapılarında İtalyan etkileri görülmektedir.
  • Korfu Adası
  • İyon Denizi
  • Korfu Kalesi
  • Spianada Meydanı
  • Dassia Plajı
  • Liston
Yunanistan’ın kuzeybatı kısmında, İyon Denizi’ndeki en büyük adalardan biridir. Arnavutluk'un yakınında, İtalya'nın karşı kıyısındadır. Şehir merkezindeki yapılarında İtalyan etkileri görülmektedir.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – İPSALA 1. gün programını görmek için tıklayınız

15:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

15:30 Mecidiyeköy Polat Holding Önü

16:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza

Misafirlerimiz ile tur programında belirtilen hareket noktalarında buluşmamızın ardından, Tekirdağ – Malkara – Keşan – İpsala yol güzergahında gerekli molaları vererek İpsala Kara Hudut Sınır Kapısına ulaşıyoruz. Burada gerçekleştireceğimiz işlemlerimizin ardından Meriç Nehri’nin üzerinden geçerek Yunanistan Kipi Kara Hudut Sınır kapısına varıyoruz. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından Yunanistan’a giriş yapıyoruz.


2.

Gün
İPSALA - KORFU 2. gün programını görmek için tıklayınız

Yunanistan’a girişimizin ardından gerekli molaları verdikten sonra sabah erken saatlerde Igoumenitsa limanına varıyoruz. Buradan kalkan feribot ile 1,5 saatlik yolculuğun ardından Korfu’ya ulaşıyoruz. Adaya inişimizin ardından ilk olarak denizin tadını çıkarmanız için beachte serbest zaman veriyoruz. Ardından otelimize geçiyoruz. Konaklama Korfu’daki otelimizde.

3.

Gün
KORFU 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından adanın popüler beachlerinden birine gidiyoruz. Yüzme ve güneşlenme için tüm gün serbest zaman. Ardından akşamüzeri adanın merkezine geçerek yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz

4.

Gün
KORFU – PARGA – İSTANBUL 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check out işlemlerimizi tamamlayarak otelimizden ayrılıyor ve feribotla Igoumenitsa’ya geçiyoruz. Ardından Parga’ya hareket edip serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Yunanistan Kipi Kara Hudut Sınır Kapısı’na doğru hareket ediyoruz. Ulaşmamızın ardından pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayıp free shop alışveriş imkanı ve İpsala Kara Hudut Sınır Kapısına hareket. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan – Tekirdağ – Silivri karayolunu takip ederek İstanbul’a hareket. İstanbul’a varışımızın ardından misafirlerimizi tur programında yer alan noktalara (dönüş güzergahında) bırakıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Bir sonraki organizasyonlarımızda buluşmak dileği ile.

DAHİL OLANLAR:
• İstanbul – Korfu – İstanbul arası ulaşım
• Korfu’da 3 veya 4*otellerde 2 gece kahvaltı dahil konaklama
• Program dahilinde panoramik şehir turları ve transferleri
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
• Gümrük vergileri
• Tüm otoban ve otopark giderleri
• Tüm otel ve şehir vergileri

HARİÇ OLANLAR:
• Yurt dışı çıkış harcı 150 TL (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
• Vize ücreti ve hizmet bedeli (Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır)
• Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası (10€) 65 yaş üzeri misafirler için (25€)
• Öğle yemekleri ve akşam yemekleri
• Otelde alınan ekstralar
• Programda Ekstra olarak belirtilen çevre gezileri (İsteğe Bağlı)
• Tüm kişisel harcamalar
• Plaj giriş ücretleri ve harcama limitleri
• Müze ören yeri giriş ücretleri (İsteğe Bağlı)
• Şoför ve Rehber Bahşişleri (İsteğe Bağlı)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur Detayları ;

Vize Hakkında Ülkeye Giriş Yapılabilmesi İçin Minumum Tek Girişli Schengen Vize Gerekmektedir. Yeşil Pasaporta Vize Uygulaması Yoktur.

Para Birimi ; Yunanistan Para Birimi Euro’dur.

Saat Dilimi ; Yunanistan Ve Türkiye Arasında Saat Farkı Bulunmamaktadır.

Gezi Esnasında Kıyafet Ve Gerekli Eşyalar ; Seçtiğiniz Tur Tarih Mevsim Dönemine Göre Kolayca Giyip Çıkartabileceğiniz Tişört Ve Sweatshirt , Kısa Ve Uzun Kollu Gömlekler Rahat Yürüyüş Ayakkabıları , İnce Yağmurluk Mont Tercih Edilebilir. Şapka , Güneş Gözlüğü , Kamera , Fotoğraf Makinesi Ve Şarjları Alınması Önerilir. Araç İçerisinde TV Kullanımı İçin Sağlık Açısından Kullaklık Dağıtılımı Yapılmamaktadır.

Yemek Kültürü ; Yunanlılar Zengin Yemek Ve Meze Kültürüne Sahiplerdir. Misafirlerini Zengin Mutfakları İle Karşılayarak Onları En İyi Şekilde Ağırlamaya Çalışırlar. Genellikle Deniz Ürünleri Ön Plana Çıkmaktadır. (Kalamar , Ahtapot , Karides Vb.) Tercih Edebilirsiniz . Milli İçecekleri İse Ouzodur.

Alışveriş ; Tur Programı Süresince Gezilecek Bir Çok Noktada Serbest Zamanlarda Alışveriş Yapabileceğiniz Bir Çok Nokta Olacaktır. Ülkede El Yapımı Bir Çok Hediyelik Eşya Bulmanız Mümkündür.

Alkol Ve Tütün Mamulleri Alışverişi Hk. ; Türkiye Cumhuriyeti Gümrük Kanunlarına Göre 18 Yaşını Doldurmuş Türk Vatandaşları İçin Yurt Dışı Girişlerde Yolcu İle Birlikte 3 Karton Sigara – Alkol Derecesi % 22 Geçen Ürünlerden 1 Litre – Alkol Derecesi % 22 Geçmeyen Ürünlerde 2 Litre Muafiyet Hakkı Tanınmıştır.

Turlarımızda Kişi Sayısına Göre Kullanılan Araçlarımız Aşağıdaki Gibidir:

Otobüsler: (20 - 46 Kişi Arasında Kullanılmaktadır.)

Mercedes Travego/Tourismo 46+1

Temsa Safir 46+1

Minibüsler: (10-19 Kişiye Arasında Kullanılmaktadır.)

Vw Volt 16+1 veya 19 +1

Mercedes Sprinter 16+1 veya 19+1AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#99
LOKASYON:
Yunanistan (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
15:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
15:30 Mecidiyeköy Polat Holding Önü
16:00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza
BİTİŞ:
Tur dönüşü aynı noktalara (dönüş güzergahına) bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
Turlarımızda, ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu uçuş bilet bedelleri, cezai tutar olarak yansıtılacaktır.
Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Mayak Tour’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile Mayak Tour tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Mayak Tour ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

TARİH VE FİYATLAR

394

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

KORFU BAYRAM TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

tur@mayaktour.com
+908508851973
Merkez Ofis - Giyim Sanatkarları Sit.
    3A Bl. No:303 Başakşehir
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.