KAYIT    İLETİŞİM
 Türkçe | ₺
İYİ SEÇİM!
  • THASSOS KAVALA YÜZME TURU: 1 Gece İskeçe’de 5* Hotel Konaklamalı
  • THASSOS KAVALA YÜZME TURU: 1 Gece İskeçe’de 5* Hotel Konaklamalı
  • THASSOS KAVALA YÜZME TURU: 1 Gece İskeçe’de 5* Hotel Konaklamalı
  • İskeçe
  • Kavala
  • Thassos
  • Taverna
  • Ege Denizi
  • Yunan Mutfağı
1 Gece İskeçe’de 5* Hotel Konaklamalı

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – İPSALA 1 gün programını görmek için tıklayınız

Buluşma Noktaları:

23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı

23:45 Mecidiyeköy Polat Holding Önü

23:59 İncirli Ömür Plaza Önü

01:30 Tekirdağ Namık Kemal Dinlenme Tesisleri

Misafirlerimiz ile tur programında belirtilen hareket noktalarında buluşmamızın ardından, Tekirdağ – Malkara – Keşan – İpsala yol güzergahında gerekli molaları vererek İpsala Kara Hudut Sınır Kapısı’na ulaşıyoruz. Burada gerçekleştireceğimiz çıkış işlemlerimizin ardından Meriç Nehri üzerinden geçerek Yunanistan Kipi Kara Hudut Sınır kapısına varıyoruz. Buradaki pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından Yunanistan’a giriş.


2.

Gün
İPSALA – THASSOS - İSKEÇE 2 gün programını görmek için tıklayınız

Yunanistan’a girişimizin ardından İskeçe’ye doğru hareket ediyoruz. Batı Trakya’nın en önemli merkezlerinden biri olan İskeçe hala Osmanlı izlerinin olduğu ve Türk nüfusunun yaşadığı bir şehirdir. İskeçe’ye vardıktan sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra Thassos Yüzme Turu’na (25 €) katılabilirler. Bu turumuzda feribot ile Thassos adasına geçiyoruz. Koyları, köyleri ve muhteşem doğası ile ünlü olan Thassos’ta gideceğimiz plajda yüzmek ve güneşlenmek için serbest zaman veriyoruz. (Yunanistan’daki plajlarda harcama limitleri vardır ve bunlar misafirlere aittir). Ardından rehberinizin belirleyeceği saatte yeniden feribota binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Otele varışımızın ardından check in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Yunan Tavernası turuna katılabilirler (Taverna Turu: 55 €). Taverna turumuz sonrasında otele dönüş ve konaklama İskeçe’deki otelimizde.


3.

Gün
İSKEÇE – KAVALA – İSTANBUL 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Kavala Yüzme Turu’na (20 €) katılabilirler Kavala’da gideceğimiz plajda yüzmek ve güneşlenmek için serbest zaman veriyoruz. (Yunanistan’daki plajlarda harcama limitleri vardır ve bunlar misafirlere aittir). Ardından rehberinizin belirleyeceği saatte Yunanistan Kipi Kara Hudut Sınır Kapısına doğru hareket ediyoruz. Ulaşmamızın ardından pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayıp free shop alışveriş imkanı ve İpsala Kara Hudut Sınır Kapısına hareket. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan – Tekirdağ – Silivri karayolunu takip ederek İstanbul’a hareket. Yol güzergahında Tekirdağ’da vereceğimiz yemek molasından (Meşhur Tekirdağ Köftesini tatma imkanı) sonra İstanbul’a hareket ediyoruz. İstanbul’a varışımızın ardından misafirlerimizi tur programında yer alan noktalara (dönüş güzergahında) bırakıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Bir sonraki organizasyonlarımızda buluşmak dileği ile…

DAHİL OLANLAR:
• Otobüslerle ulaşım
• İskeçe’de 1 gece Hotel Z Palace 5* vb. otellerde Kahvaltı dahil konaklama
• Program dahilinde panoramik şehir turları ve transferleri
• Türkçe rehberlik hizmeti
• Gümrük vergileri
• Tüm otoban ve otopark giderleri
• Tüm otel ve şehir vergileri

HARİÇ OLANLAR:
• Yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.)
• Vize ücreti ve hizmet bedeli (Yeşil Pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır)
• Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası
• Öğle yemekleri ve akşam yemekleri
• Otelde alınan ekstralar
• Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri (İsteğe Bağlı)
• Tüm kişisel harcamalar
• Müze ören yeri giriş ücretleri (İsteğe Bağlı)
• Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe Bağlı)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Ekstra turlarda 0–6 Yaş çocuk ücretsizdir. (Yemekli ekstra turlar hariçtir).

Ekstra turlarda 7–12 Yaş çocuk için ekstra turlarda %50 indirim uygulanmakta. (Yemekli ekstra turlar hariçtir).

Otobüs oturma düzeni tur satın alma sırasına göre yapılmaktadır

Tur esnasında otobüste oturma düzeninde rotasyon yapılmamaktadır.

Dileyen misafirlerimiz kişi başı 90€ fark ile yanındaki koltuğu da satın alabilir. (Tüm seyahat boyunca)


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#96
LOKASYON:
Yunanistan (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Buluşma Noktaları:
23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
23:45 Mecidiyeköy Polat Holding Önü
23:59 İncirli Ömür Plaza Önü
01:30 Tekirdağ Namık Kemal Dinlenme Tesisleri
BİTİŞ:
Tur bitiminde misafirlerimiz aynı noktalara (dönüş güzergahında) bırakılacaktır.
İPTAL POLİTİKASI:
1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.
2- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Mayak Tour gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Mayak Tour’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Mayak Tour’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Mayak Tour tarafından iptal edilmesi durumunda Mayak Tour’dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Mayak Tour sorumlu tutulamaz.
3- Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Mayak Tour iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

İptal ve değişiklik
4- Turlarımızda, ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu uçuş bilet bedelleri, cezai tutar olarak yansıtılacaktır.
5- Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Mayak Tour’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile Mayak Tour tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Mayak Tour ilave hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.
EKSTRALAR
25 EUR
Thassos Beach
55 EUR
Taverna
20 EUR
Kavala Beach

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

99

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

THASSOS KAVALA YÜZME TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

tur@mayaktour.com
+908508851973
Merkez Ofis - Giyim Sanatkarları Sit.
    3A Bl. No:303 Başakşehir
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.